Адреса: | 79040, Україна, Львів, вул. Патона, 22 | E-mail: | z.v.zozulya@gmail.com |
Телефони: | +38 099 096-52-28, +38 098 215-59-50 | Skype: | Simendz |
Twitter: | Simendzcompany |
В сьогоднішніх умовах кожен керівник господарства, плануючи розвиток тваринницва задумається - якій технології утримання дійного стада віддати перевагу — прив’язній чи безприв’язній. Відповідно — будувати новий молочнотваринний комплекс з нуля чи реконструювати існуючий . Незважаючи на певні технологічні переваги безпривязного утримання дійного стада, на молоковиробничих підприємствах Украіни більше як 94 % загального поголів’я, як власне і в цілому світі, (див діаграму) худоби утримується на прив»язі і доїться у корівниках.
Безприв'язному утриманню, як правило, віддають перевагу у випадку будівництва нового молоко тваринного комплексу із закупівлею високопродуктивних нетелів.
Що ж робити з існуючими фермами з привязним утриманням худоби – адже час ставить нові вимоги як до якості молока, так і до технології і культури виробництва, які зрештою нерозривно пов'язані між собою.
Основним недоліком прив'язного утримання стада є перенос доїльних апаратів від корови до корови по мірі видоювання, що потребує від дояра додаткових затрат часу і відповідних фізичних навантажень.і не дає можливості зосередитись на процесі доінняю Цетакож низька продуктивність і головне низька культура виробництва а значить і якість молока.
Саме для усунення цих недоліків нами розроблено і впроваджено у виробництво підвісну транспортну систему (аналог Easy line), з допомогою якої дояри можуть одночасно працювати з декількома доїльними апаратами (до 6 щт.), при цьому весь необхідний інструментарій для підготовки і обробки вим»я не потрібно носити в руках, а просто й зручно пересувати по підвісних рельсах. Таке рішення дозволяє дояркам максимально ефективно зосередитися на процедурі доїння. Також система EasyLine дає змогу скоротити час доїння та зберегти доїльні апарати від пошкоджень, виключаючи фактор падіння.
Це рішення перевернуло уявлення про сучасну прив'язну систему утримання корів. Впровадження системи не потребує перепланування і реконструкції приміщень , навчання оператора та переучування корів. Ферма продовжує працювати у звичних умовах, а стрес для людей та худоби зводиться до мінімуму.
Конструктивно лінія представляє собою «лего конструктор» із прямих секцій лівих і правих поворотів, розгалужувачів, трійників і поворотів, що дає.можливість адаптувати лінію під любий корівник.та молокопровід(.див фото) Усі ці елементи в залежності від планування корівника збираються в єдину монорельсову систему яка на розтяжках підвішується до стелі корівника.. По монорельсу рухаються транспортні візочки на яких підвішані доільні апарати та весь необхідний інструментарій та гігієнічні засоби..Лінія надзвичайно зручна в роботі,підвищує продуктивність праці, знижує трудозатрати,підвищує швидкість доїння та культуру виробництва.,підвищує якість молока ТзОВ «Сімендз» та «Віта-Агро.» надають повний комплекс робіт по плануванню виготовленюю та монтажу підвісних транспортних ліній.