Утеплення стін

Часто ми можемо спостерігати як на стінах нашої оселі з'являється цвіль, грибок, що тягне за собою псування обробки, і наступні витрати на ремонт. Все це наслідок недостатнього теплоопору зовнішніх стін будівлі, особливо північних, в результаті чого пара, що утворюється від життєдіяльності людини, конденсується на холодній поверхні промерзлої стіни. Цих проблем можна уникнути при правильній термоізоляції стін. Утеплювати стіни целюлозним утеплювачем "ЮНІЗОЛ" можна як зсередини приміщення (під гіпсокартон, ЦСП, OSB, магнезитові плити), так і фасад будівлі.

Утеплення зсередини. Утеплити стіни зсередини можна як сухим методом так і вологим. Спочатку до стін кріпляться профілі до яких згодом ми прикріпимо стінові панелі. Потім, вологим методом ми повністю заповнюємо простір між стіною, до рівня профілю. Після цього можемо закріплювати стінові панелі і робити декоративну обробку. Відмінність же технології при утепленні стін сухим способом полягає в черговості виконання операції, спочатку встановлюються профілі та стінові панелі, потім через технологічні отвори, прорізані в стінових панелях, задувається утеплювач. Хотілося б відзначити що немає необхідності в застосуванні паробарьерів, при утепленні целюлозним утеплювачем "Юнізол", матеріал "дихає".

Утеплення фасаду. Безсумнівним достоїнством утеплення фасаду є те, що теплоізоляція знаходиться назовні. По-перше, це захищає стіни від поперемінного замерзання і розмерзання. По-друге, завдяки цьому, вирівнюються температурні коливання масиву стіни, що перешкоджає появі різного виду деформацій. І, по-третє, теплоізоляція збільшує теплоакумулюючу здатність масиву стіни. А це призводить до того, що при відключенні джерела теплопостачання стіна буде холонути в кілька разів повільніше, ніж при внутрішньому розташуванні шару теплоізоляції.