Технології нанесення целюлозного утеплювача

1. Сухий метод нанесення

Сухий метод нанесення за допомогою видувного устаткування “Тайфун” (див. розділ Машинобудування). Рекомендується для утеплення горизонтальних і похилих поверхонь, заповнення замкнених порожнин в стінах, міжповерхових і підвальних перекриттях. Під тиском заповнює простір повністю, здатний проникати в усі дрібні щілини та поглиблення.

2. Вологий метод нанесення

Рекомендується для утеплення відкритих вертикальних і похилих поверхонь. Вологе нанесення, використовується при утепленні конструкції стін, дає незрівнянну перевагу споживачеві ЮНІЗОЛ. Зволоження водою активізує лігнін, наявний в деревних волокнах і спрацьовує при цьому способі нанесення як клей. При цьому Юнізол міцно схоплюється з усіма оточуючими конструкціями, утворюючи тим самим цілісний і щільний шар утеплювача.

Ми надаємо послуги з утеплення підлоги, дахів, стін, фасадів, перекриття, утеплення будинків, котеджів, складів, гаражів, ангарів, магазинів та ін. Послуги надаються кваліфікованою командою із застосуванням пристроїв власного виробництва та високоякісної целюлозної ековати Юнізол.