Система холодного тиснення “Cold Foil”

Система холодного тиснення “Cold Foil” адаптується до флексографічного вузькорулонного друкарського обладнання і призначена для нанесення на матеріал тонкого шару алюмінієвої фольги різних кольорів. Система “Cold Foil” складається з трьох основних вузлів:

1.  Вузол золотіння.
2.  Притисний вузол.
3.  Вузол відокремлення відходів.

1. Вузол золотіння – це складна електропневмомеханічна система, яка забезпечує синхронізацію швидкості руху фольги золотіння з матеріалом, а також постійний натяг стрічки незалежно від діаметра бухти. Плавність регулювання забезпечується пневмомуфтою гальмування американського виробництва “Sensi Flex” і електродвигуном з електронною системою регулювання обертів підмотки. У систему золотіння входять два розтисних вали на яких розміщуються бухти з золотою фольгою і використана бухта. В одному з валів передбачена можливість поздовжнього регулювання, яка забезпечує точне суміщення золотої фольги зі стрічкою запакування.

2. Притисний вузол - забезпечує рівномірне притиснення фольги до стрічки і склеювання відповідно до трафарету. Після полімеризації клею в УФ сушці стрічка потрапляє на вузол відокремлення.

3. Вузол відокремлення встановлюється після УФ сушки і забезпечує відокремлення золотої фольги від пакувальної, а також її подачу на вал другої системи золотіння. В результаті розділення на пакувальному матеріалі залишається золотий відбиток, що відповідає запакованій клеєм формі.

Система ламінації

Ламінування - процес приклеювання (пресування) до відбитку прозорої плівки, яка поліпшує його зовнішній вигляд і підвищує його механічну міцність, а також значно збільшує стійкість відбитка до фізичних і хімічних впливів.

Ламінування - дорожчий спосіб обробки етикеткової продукції, ніж лакування, однак і механічна міцність ламінованих етикеток, і їх стійкість до стирання і впливу хімічних речовин істотно вища міцності та стійкості лакованих етикеток. Тому ламінування особливо доцільно застосовувати у виробництві таких етикеток, які в процесі експлуатації будуть піддаватися великим механічним навантаженням, інтенсивному стиранню, впливу агресивних хімікатів, зануренню у воду і т.п.

Запропонована нами, система ламінації адаптується до вузькорулонного флексографічного устаткування і призначена для нанесення на пакувальний матеріал ламінаційної (поліпропіленової, поліетиленової, поліхлорвінілової та ПЕТ) плівки будь-якої товщини від 10мкм до 30мкм.

Складається з двох вузлів: вузла ламінації і притисного пристрою.

1. Вузол ламінації призначений для подачі ламінаційної плівки на пакувальний матеріал. Швидкість подачі синхронна зі швидкістю матеріалу, плавність подачі і натяг регулюються пневмомуфтою американського виробництва "Sensi Flex".

2. Притисний пристрій призначений для притиснення ламінаційної плівки до матеріалу.

Система очищення матеріалу «Сяйво»

Якість етикеток і вихід придатної продукції у великій мірі залежать від чистоти вихідного матеріалу. Чистий матеріал набагато зменшує час простоїв обладнання, необхідний для очищення від бруду, що постійно накопичується в лінії. Очисна машина«Сяйво» (аналог TEK-NEK) призначена для абсолютної очистки матеріалу в першу чергу від пилу і вільних забруднень аж до 1 мкм.

Інноваційність технології полягає у використанні роллера покритого спеціальним еластомером, що володіє високою поверхневою енергією, який при контакті з матеріалом забирає на себе всі вільні забруднення (пил, ворсинки і т.д.). Роллер перебуваючи в прямому контакті з валом покритим спеціальною клейкою речовиною, інертною до еластомера, але з високою клейкістю до пилу та інших забруднень, переносить весь бруд на липкий вал. Коли зовнішній клейкий шар на валу забруднюється, то його можна легко замінити новим. Таким чином еластомер роллера постійно очищується, передаючи бруд на вал з клейким шаром.

Ми пропонуємо два варіанти очисних машин з одностороннім і двостороннім очищенням матеріалу. В останньому випадку використовується два роллера і два вали.

Установка очистки анілоксових валів

Чисті анілоксові вали один з головних чинників якісного друку у флексографії. Але з часом робочий анілоксовий вал забивається фарбою, лаком і брудом. Це призводить до зменшення фарбонанесення і поступового погіршення якості друку, а згодом до виходу валу з ладу. Існують різні методи регенерації валів: хімічний, ультразвуковий, лазерний, механічний та інші, але вони як правило або дуже трудомісткі та неефективні, або ж застосовуються на дуже дорогому обладнанні.

Наша компанія пропонує установку глибокого очищення вала методом сухого обдуву під високим тиском у спеціальній камері дрібнодисперсним складом карбонату натрію (соди). Потрапляючи в комірки вала, кристали соди з високою енергією розпадаються на дрібні частинки руйнуючи засохлі бруд і фарбу на дрібні частини, а потік стисненого повітря виштовхує їх назовні, при цьому абсолютно не пошкоджуючи сам вал. Як показала практика, очищені таким методом вали повторно відпрацьовують свій ресурс не погіршуючи якість друку.