Каркасне будівництво

З кожним роком каркасне будівництво набуває все більшої популярності не лише у світі але й на Україні. За каркасною технологією будуються житлові будинки та дачі, бази відпочинку та готелі, магазини, офіси і т.д.

Особливість технології будівництва дає змогу спроектувати і побудувати каркасний будинок будь-якої архітектурної форми та розміру.

Витрати на опалення такого типу будови-мінімальні, при тому що взимку будівля може залишатися не опаленою без жодної шкоди для внутрішнього оздоблення.

Целюлозний утеплювач Юнізол ™ ідеально підходить при будівництві будинків за каркасною технологією, він повністю заповнює каркасні порожнини, тим самим створює безшовну тепло-та звукоізоляцію.

Основною з переваг матеріалу є термін його служби в конструкції будівлі, що збільшує і термін служби всієї будови. У світі існують приклади каркасних будинків побудованих в 20-х роках в Канаді, із застосуванням целюлозного утеплювача, експлуатація яких продовжується в наш час.

Завдяки антисептичним додаткам матеріал захищає дерев'яний каркас будинку від грибка, цвілі, гризунів і комах, запобігає процесу гниття, що продовжує службу всієї будівлі. Юнізол ™ відноситься до слабогорючих матеріалів, що підтверджується численними випробуваннями матеріалу і отриманими сертифікатами. Юнізол ™ ефективно уповільнює поширення вогню в конструкціях.

При застосуванні ЮНІЗОЛ, бригада з двох чоловік, в середньому, може провести укладення до 2 т. за зміну, а це економія на трудовитратах і швидкості будівництва.

Безперечні лідери у виробництві каркасних будинків, такі як Фінляндія і Канада давно оцінили переваги целюлозного матеріалу, також активно освоюють і застосовують даний матеріал наші сусіди, Казахстан і Росія.

Основними перевагами каркасного будівництва із застосування еко-утеплювача Юнізол є: можливість будівництва у будь-яку пору року, висока стійкість такого типу будівель, можливість будівництва складних конструкцій з мінімальними витратами, можливість приховання усіх комунікацій в середину стін, підлоги, значно нижча ціна каркасного будинку в порівнянні з будинками з аналогічними теплотехнічними характеристиками.

Каркасний будинок-це найдоступніше житло у наш час. При мінімальних витратах часу, зусиль і засобів Ви отримуєте тепле, економічне, екологічно чисте, а головне- затишне, завжди сучасне і комфортабельне житло.